Motorpower Ke kostelu 1 Třebotov, CZ 25226

ČLÁNKY

Proč zvyšování výkonu?

Přestože to zní paradoxně, hlavním důvodem je bezpečnost. Větší pružnost a dynamika motoru znamená dostatečnou rezervu výkonu při předjíždění, zvláště ve stoupáních a při vyšších rychlostech. Dále se snižuje četnost řazení, čímž může klesnout průměrná spotřeba.

Výrobce vozů běžně nastavuje řídící jednotky na optimální hodnotu, která vyhovuje emisním normám a kvalitě paliva ve většině zemí. S ohledem na naše předpisy a kvalitu paliv, vzniká určitá rezerva pro navýšení výkonu. Toto se pohybuje zhruba mezi 25 -35 % u přeplňovaných motorů a do 8 % u ostatních.  Původní hodnoty jsou zálohovány a je možno je přehrát kdykoliv do jednotky zpět. Spolu s tímto provádíme automaticky kontrolu nastavení motoru a jeho regulaci, včetně celkové diagnostické kontroly.

Jak zvýšení provedeme?

Odborně, pomocí nej .. dostupných technologií. Např. CMD, Dimsport, Cflasher, Galleto full, Superflash, Beeprog, Exatec. Úpravy – chiptuning pro většinu osobních i nákladních automobilů, např. ALFA-ROMEO, AUDI, BMW, CITROEN, DAEWO, FERRARI, FIAT, FORD, KIA, MERCEDES, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, SAAB, ŠKODA, SEAT, VOLKSWAGEN, VOLVO , MAN, ACTROZ, HOLLAND, IVECO.

Poskytujeme záruku na řídící jednotku a  zálohovaný software 2 roky. Speciální úpravy sw dle přání zákazníka, například pro sportovní účely.